Wyniki rozdania

Jak już pewnie widzieliście na Facebooku, przepraszałam Was za obsuwę. Wyniki miały być wczoraj wieczorem, ale świętowaliśmy urodziny mojej przyjaciółki i trochę nam zeszło:) Zwyczajnie nie miałam czasu wrzucić Wam wyniki. Dzisiaj za to z trudem kopiowało mi się wszystko, bo ... jakby to powiedzieć... jestem bardzo zmęczona :D

Nie przedłużając, szybko powiem, kto może już zacząć się cieszyć z tego, że już za kilka dni będzie mieć swoją nagrodę w domu. 


Szybkie zerknięcie na listę, kto kryje się pod samym imieniem i proszę bardzo:Czekam teraz na Twoje dane adresowe. Chciałabym wysłać Ci paczkę już jutro ( bo wyjeżdżam na święta i inaczej czas wysyłki może się rozciągnąć nawet do dwóch tygodni).

Gratuluję Ci serdecznie!
A Was już zapraszam na następne rozdanie. Za dosłownie chwilę rozpocznę konkurs, w którym do wygrania będzie pomadka Barry M.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w rozdaniu i życzę Wam powodzenia w kolejnych. Będzie mi miło, jeśli zostaniecie u mnie na dłużej i nie uciekniecie po ogłoszeniu wyników.
Miłej niedzieli!

POPRZEDNI
NASTĘPNY

16 comments :

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY