O mnie


Nazywam się Ala Jarząbek  i witam Cię serdecznie na moim blogu.

Ala Ma Kota, to moje miejsce w sieci, które powstało w marcu 2013 roku. Studiowałam kierunek, który teoretycznie pozwalał się wyżyć na kartkach (elektronicznego) papieru, ale brakowało mi jednak tej luźnej formy i rozmowy bloger-czytelnik. Wtedy też postanowiłam zmienić coś w swoim życiu. Jakoś tak wyszło, że nie miałam z kim rozmawiać o kosmetykach, więc założyłam bloga. Moja miłość, jak widać, nie umarła, dlatego blogowanie trwa w najlepsze.

Kim jestem?

25-latką ze Szczecina. Na co dzień studiuję i zajmuję sobie czas pstrykaniem zdjęć, buszowaniem po drogeriach i opisywaniem kosmetyków na blogu.

Posiadaczka cery mieszanej, ze skłonnością do przesuszających się policzków i przetłuszczającej strefy T.

Jeśli chcesz mnie śledzić w innych mediach społecznościowych, możesz wejść na mój profil Instagram oraz Facebook - tam udzielam się regularnie. Twitter, Google+ są trochę zaniedbywane, ale staram się jak mogę, żeby i one jakoś żyły.

Wcześniej robiłam zdjęcia aparatem Fuji FinePix S5800, który zamieniłam na Canona 700d z kitowym obiektywem oraz obiektywem 50mm f 1.8 STM. Wspomagam się czasem lampą pierścieniową.

1 comment :

  1. Bardzo mi się spodobał twój blog :) Jestem inny niż wszystkie "tandetne" blogi, które są po prostu nudne. Twój bardzo mnie zaciekawił :)

    zapraszam Cie do mnie :)

    http://assistanss.blogspot.com/

    ReplyDelete

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY