Imprezujmy razem! Do wygrania bilety na koncert Elli Eyre!Razem z Somersby zapraszam Was na wyjątkowe wydarzenie PARTY LIKE A LORD !Impreza odbędzie się 27. września o 20:30 w Instytucie Wysokich Napięć. Zarezerwujcie sobotni wieczór na zacną zabawę!

Gwiazdą wieczoru jest nikt inny, jak Ella Eyre, która zyskała popularność utworem „Waiting All Night” nagranym z RUDIMENTAL. Oprócz niej zabawiać nas będą DJ Mathew Clark i Mibro oraz Natalia Nykiel.

Nie bójcie się, nikomu nie będzie sucho w gardle, ani nie będzie burczeć w brzuchu. Podczas imprezy nasze pragnienia zaspokajać będzie 10 najlepszych food trucków w mieście. Na miejscu będą nas też orzeźwiać drinki na bazie Somersby. A każdy, kto podzieli się swoim zacnym #Friendsie #Somersby, dostanie nagrodę!


Weź udział w Party Like a Lord!

Aby dołączyć do grona imprezowiczów, którzy będą mieli okazję pobawić się z Lordem Somersby, weź udział w promocji. Kup Somersby, pod każdym kapslem/kluczykiem znajduje się kod, który należy wprowadzić na stronie www.somersby.pl i kreatywnie rozwiązać zadanie konkursowe. Co tydzień wybierane będą najciekawsze zgłoszenia, których autorzy zostaną obdarowani biletami na Party Like a Lord! Pamiętajcie, że musicie mieć ukończone 18 lat!Moje plany na sobotę, 27. już znacie. Jakie są Wasze? :)

Wpis sponsorowany, powiązany z czas na friendsiePOPRZEDNI
NASTĘPNY

4 comments :

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY