Haul dla duchaMoi drodzy! 

Nie samymi kosmetykami człowiek żyje - tak mogłabym zacząć dzisiejszy wpis. Dotyczy on czegoś innego, niż zwykle. Z reguły pojawiające się posty dotyczące nowego podkładu, kolorowych cieni, czy innych produktów, przyzwyczaiły Was do pewnego stylu mojej strony. Dlatego dziś, przełamując rutynę, chcę się z Wami podzielić czymś, co niesie dobro. 

Dzięki Paczce pan Tadeusz pierwszy raz od dziesięciu lat ma z kim porozmawiać, pani Krystyna uwierzyła, że może być dla kogoś ważna i pokonała depresję, a córeczki samotnego pana Tomka, mają swoje pierwsze w życiu własne łóżko. W ciągu 14 lat trwania projektu, SZLACHETNA PACZKA dotarła łącznie do blisko 90 000 rodzin. Tylko w 2014 roku pomoc otrzymało aż 19 580 rodzin, to aż 76 746 osób.

Cyferki, liczby - patrzy się na nie, nie zdając sobie sprawy z tego, że stoją za nimi ludzie. Tacy sami, jak ja, jak Ty, jak Twoja rodzina. Często niemający wpływu na to, jak toczy się ich życie. Dlatego warto jest się czasem zatrzymać i podzielić się tym, co mamy. Przecież możemy komuś podarować uśmiech, spełnienie małego marzenia i nadzieję, że można jeszcze zawalczyć, o lepsze jutro. 

 SZLACHETNA PACZKA łączy biednych i bogatych. Od 15 lat przed świętami mobilizujemy setki tysięcy Polaków, by skutecznie pomagali sobie nawzajem. Przyświeca nam hasło mądrej pomocy, czyli takiej w której wsparcie daje siłę, jest impulsem do wychodzenia z biedy i radzenia sobie w życiu.W tym roku chcemy pomóc ponad 20 000 rodzin żyjącym w biedzie. Aby to zrobić, 12 000 wolontariuszy wyruszy na poszukiwanie potrzebujących, a 600 000 Darczyńców przygotuje paczki. To jedyna taka akcja w Polsce.
I czy to nie jest piękne? Ludzie, którym chce się działać, zbierają potrzebne fundusze po to, żeby uszczęśliwić w drobny sposób osoby, które na co dzień nie mogą sobie pozwolić na zakup nowego łóżka, mebli, ubrań, opału, czy jedzenia. Potrzeby są różne, tak jak różni są ludzie.  Szlachetna Paczka sprawia, że ich święta są po prostu magiczne! 

Możecie pomagać w każdej chwili. Akcja trwa do 15. listopada. Zajrzyjcie na stronę klikając w baner lub w TEN LINK. 

Myślę, że wszyscy się zgodzimy, że móc coś komuś podarować, to najlepsza rzecz. I świadomość tego, że się komuś pomogło, uszczęśliwiło i podzieliło radością, zostanie z Wami na bardzo długi czas. 

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY