Burberry Wet&Dry Glow Shadow, Gold Pearl - rozświetlacz ostatnich dni


burberry-wet-dry-glow-shadow-gold-pearl

Znacie moją słabość do produktów rozświetlających. Już nie raz wspominałam Wam o tym, że są to kosmetyki, za które autentycznie dam się pociąć. Kiedyś było to dla mnie nie do pomyślenia. Teraz lubię świecić się, jak bombka.


Przedstawiam Wam dzisiaj produkt, który autentycznie zdominował mój makeup od momentu, w którym wzięłam go do rąk. Jest to pojedynczy cień marki Burberry, Wet&Dry Glow Shadow. Już od bardzo dawna usycham z tęsknoty (choć nigdy go na oczy nie widziałam) za kolorem Pale Barely, który jest absolutnym bestsellerem marki za granicą. Tym razem jednak, pokazuję Wam z bliska kolor Gold Pearl 001 /120zł/1.8g/

Produkt ten pozbawiony jest talku. Wytłoczony print skradł moje serce i nie ukrywam, że z bólem serca naruszyłam jego strukturę. Design opakowań Burberry wychodzi naprzeciw moim oczekiwaniom. To zdecydowanie moja estetyka. Jest prosto, klasycznie, magnetycznie! Klasyczna krata widoczna znajduje się też na wytłoczeniach zewnętrznych. Wszystkie kosmetyki do makijażu twarzy (prócz produktów płynnych) zapakowane są dodatkowo w welurowe woreczki chroniące przed brudem i zarysowaniami. 

burberry-wet-dry-glow-shadow-gold-pearl

W środku znajduje się malutki, gąbeczkowy aplikator. Nadaje się on według mnie do dwóch czynności. Mianowicie, uwielbiam takim akcesorium nakładać rozświetlający cień w wewnętrzny kącik oka. Świetnie sprawdzi się też podczas aplikacji produktu na mokro.  

Tak! Cienie te można nakładać zarówno na sucho, jak i na mokro. Użyty w pierwszy sposób daje równie piękną warstwę cudownego błysku, choć nieco słabszą, niż mokra tafla złota.

Z racji tego, że aktualnie w asortymencie marki próżno szukać rozświetlaczy, makijażystki marki posiłkują się używaniem w tym celu właśnie tego produktu. Dowiedziałam się jednak, że w kwietniu na polskim rynku pojawić się mają cudowne rozświetlacze. Już nie mogę się doczekać! 

burberry-wet-dry-glow-shadow-gold-pearl

burberry-wet-dry-glow-shadow-gold-pearl

Ja zakochałam się w nim na amen. Fantastycznie wygląda na całej ruchomej powiece. Świetnie sprawdza się, jako rozświetlenie wewnętrznego kącika i wprost fenomenalnie prezentuje się na szczytach kości policzkowych. Błyszczy się bardzo luksusowo, nietandetnie i jest przy okazji niezwykle naturalny. Marzenie!

burberry-wet-dry-glow-shadow-gold-pearl

W swoich zbiorach mam jeszcze kolor 002 Nude i niebawem pokażę go Wam z bliska. Jest tego wart!

Co o nim sądzicie? 
Produkty Burberry dostaniecie na wyłączność w perfumerii Sephora.

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY