Shiseido Ultimune Eye


Mniejszy kolega Shiseido Ultimune, zasilił w poprzednim roku grono rodziny tej marki. Opakowanie z pompką, tylko z wyglądu przypomina koncentrat do twarzy. Jest bowiem znacznie lżejszy, plastikowy. Idealnie sprawdza się w podróży. Buteleczka z pompką skrywa w sobie 15ml tego specyfiku. Dzięki kluczowym składnikom -  Ultimune ComplexTM i ImuMoisture ExtractTM, poprawiającym funkcje komórek Langerhansa, zapobiega niszczeniu skóry wokół oczu pod wpływem negatywnego działania czynników zewnętrznych. Zmniejsza ryzyko nadmiernego przesuszenia delikatnej skóry okolicy oczu, które odpowiada za osłabienie jej bariery ochronnej, a w konsekwencji zwiększoną podatność na zmarszczki, cienkie linie oraz inne widoczne oznaki starzenia się skóry. Ultimune Eye pozwala nie tylko rozwiązać istniejące już problemy skóry wokół oczu, ale również skutecznie zapobiega ich nawracaniu oraz pojawieniu się nowych. Poprawia kondycję skóry w obszarach: kontur, tonacja oraz tekstura. Stosowany w połączeniu z regularną pielęgnacją okolicy oczu zwiększa jej skuteczność działania.
Proces degradacji funkcji obronnych komórek Langerhansa w skórze wokół oczu jest bardzo szybki. Bariera ochronna w tym miejscu łatwo ulega uszkodzeniom. W związku z tym, obecne w skórze komórki Langerhansa tracą swoją zdolność do ‚wyłapywania’ i neutralizacji zagrożeń przyspieszając w ten sposób proces starzenia się skóry.

Używam go rano i wieczorem, zanim nałożę krem pod oczy. Czasami nawet zastępując nim krem, ale o tym ciiiii. Daje mi przyjemne nawilżenie, sprawia wrażenie treściwego, mimo że może pochwalić się lekką konsystencją. Wygładza okolice oczu, przyjemnie je nawilża i sprawia, że cieniutka skóra otrzymuje maksimum komfortu.

Dbacie o swoje okolice oczu? Czego aktualnie używacie?

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY