Semilac, Pale Peach Glow


Rzadko decyduję się na noszenie tego samego koloru paznokci kilkukrotnie pod rząd. Jednak, zakochałam się w Pale Peach Glow na tyle, że chciałam go mieć na paznokciach dwukrotnie. Cały miesiąc z tym samym kolorem, to naprawdę dużo czasu. 


054 Pale Peach Glow, to beżowy odcień jasnego różu, a właściwie... rozbielonej moreli. Ma w sobie też zatopione delikatne, srebrne drobinki. Nie jest to jednak kolor z pełnym kryciem. To zdecydowanie transparentny lakier i najlepiej nakładać go na białą bazę. Ja jednak takiej nie posiadam, dlatego po prostu nałożyłam go trzema cienkimi warstwami. Jest to idealny kolor do pracy i do szkoły.Pokusiłabym się też o stwierdzenie, że będzie świetnie wyglądać na ślubie.  Sprawia, że dłoń wygląda na zadbaną i czystą. Jest nienachalny i delikatny.


Miesiąc to jednak już zbyt długo, dlatego zaczynam się zastanawiać na co by tu zmienić kolor tym razem. Za oknem już praktycznie lato (i tego kurde nie lubię, bo jednak w moim sercu tylko mirko wiosna <3), ale kolory na paznokciach już jakoś tak same z siebie robią się neonowe, żywe i mocne. 


Kolor ten możecie dostać tutaj. Standardowa buteleczka lakieru Semilac ma pojemność 7ml i kosztuje 29zł.

A teraz - przyznać mi się proszę! Jaki kolor na paznokciach nosicie najczęściej?


POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY