Coach EDP

coach-the-fragrance-perfumy

Zapach Coach Eau de Parfum, to nowość ze stajni Chloe. Twarzą zapachu została Chloe Moretz, która uosabiać ma podstawowe wartości zapachu Coach. Jako prawdziwa, amerykańska dziewczyna, jest młoda, nowoczesna i naturalna. I pragnie wolności. 
Ciężki flakon o owalnym kształcie jest i będzie znakiem rozpoznawczym marki. Ciekawym rozwiązaniem stał się obrotowy korek, którym możemy uniemożliwić wydostanie perfum z buteleczki. To szczególnie przydatne, zwłaszcza że flakon pozbawiony został zatyczki. Na froncie wygrawerowany został symbol rzemieślniczej doskonałości marki (Coach znany jest głównie z torebek), czyli koń zaprzężony do trójkołowej bryczki.

coach-the-fragrance-perfumy

coach-the-fragrance-perfumy

coach-the-fragrance-perfumy

Zapach mnie zaskoczył. Nie tylko mnie, również moje znajome, którym rozwinięta woń niezwykle się podoba. To cudowna mieszanka liści maliny, gruszki, gardenii, różowego pieprzu, cyklamenu i zamszu oraz drewna kaszmirowego. Jest słodko, ale i wyszukanie. Nienudno. Nowocześnie. 

Jestem nim zauroczona. Ciepło, którym otula skórę idealnie wpisuje się w jesienno-zimową aurę i myślę, że będę po niego sięgać niezwykle często. 

Jesteście zaintrygowane?

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY