HIT! Czarno-złote zdobienie na cielistych paznokciach


Dawno nie było u mnie żadnego zdobienia i w końcu przyszła pora na to, żeby coś takie pokazać Wam z bliska. Dlaczego? Uprzejmie donoszę, że to chyba najpopularniejsze zdjęcie w mojej historii Instagrama! W życiu nie miałam tylu serduszek i zapisanych fotek. Cieszę się niezmiernie, że moja propozycja przypadła Wam do gustu. Przede wszystkim dlatego, że jest naprawdę prosta i wyszła mi totalnie przypadkowo! 

Do tej stylizacji użyłam koloru Frappe, który jest chyba moim ulubionym kolorem nude. Kończy mi się jednak powoli i muszę zaopatrzyć się w nowe opakowanie, a w związku z tym pomyślałam sobie, że może zrobię przy okazji dla Was przegląd najlepszych lakierów w kolorze nude w kolekcji Semilaca? Dajcie znać, co o tym sądzicie! Do tej stylizacji użyłam: 
Baza 

Namalowałam kilka gałązek i listków, które umieszczałam totalnie przypadkowo na paznokciach. Wam też to radzę, im mniej kombinowania, tym lepszy osiągniecie efekt. Następnie na Semilac Art Holder wymieszałam zwykły top z ze złotym brokatem, który posiadam w swoich zbiorach (nada się tak naprawdę każdy) i naniosłam go dokładnie tak samo, jak poprzednią czerń. Użyłam do tego pędzelka 01

Nowe paznokcie wyszły i nie wyszły mi równocześnie. Postawiłam tym razem na matowe Frappe od @semilac z ciekawym wzorkiem, który miał być cały złoty, ale mi nie pykło 🙈 Mimo wszystko, podobało się Wam na InstaStories, więc liczę, że i tutaj będzie Ok. ___ Dzisiaj pierwszy dzień szkoły i powiem Wam, że tęsknię. Już bym mogła wstać na tę 8 rano, wrócić do domu o 14, odrobić lekcje i beztrosko żyć 💕 Przed chwilą (koło mojego domu jest przedszkole), jeden chłopczyk darł się i robił scenę mamie, że on nie chce tam iść, że chce do domu. Aż chce się powiedzieć #relate, bo ja tak mam dzisiaj wewnętrznie na myśl o pracy 😂 #nails #nailstagram #paznokcie #semilac #best #musthave #nude #matte #gold #macro #details #nofilter #goodmorning #beauty #kosmetyki #recenzje #blogerkaurodowa #blogerkakosmetyczna
Post udostępniony przez Alicja Jarząbek | Ala ma kota (@alamakotaa)
Na Instagramie widziałam, że ten pomysł bardzo się Wam spodobał. Mam nadzieję, że tutaj, na blogu też wpadnie Wam w oko! Dajcie mi znać, co w ogóle sądzicie o bawieniu się w rysowanie wzorków na paznokciach. Lubicie to, czy jednak stawiacie na gładki kolor? 
POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY