MAKEUP MENU: Szybki i efektowny makijaż z paletką Makeup Geek, In the Nudes


No dawno nie było żadnego MAKEUP MENU. Nie dziwi mnie to, bo przecież przez dwa tygodnie chorowałam tak mocno, że makijaż oglądałam tylko na filmikach na YouTubie. Zrobiłam sobie mocną przerwę od nakładania na siebie jakiegokolwiek kosmetyku i dobrze mi ten odpoczynek zrobił. Wróciłam do moich zbiorów pełna entuzjazmu i na nowo odkryłam niektóre produkty. 


W dzisiejszym makijażu chciałabym Wam pokazać delikatną wersję siebie, którą wykonałam przy pomocy paletki Makeup Geek o nazwie In the Nude. Nie sądziłam, że tak bardzo się w niej zakocham, ale jakoś tak wyszło, że żyć bez siebie ostatnio nie możemy. Uważam ją za znakomitą propozycję i nie skłamię, jeśli pokuszę się o stwierdzenie, że jest to paletka kompletna. W środku znajduje się dziewięć cieni, którymi wyczarować można właściwie każdy makijaż. Od tego delikatnego, lekkiego, po ten wieczorowy i mocny. Są beże, brązy, maty i błyskotki.


W dzisiejszym makijażu oka, użyłam odcienia Buffed w załamaniu powieki. Pogłębiłam efekt minimalną ilością Tan Lines, a na całą powiekę ruchomą użyłam NAJPIĘKNIEJSZEGO błyszczącego cienia na świecie, czyli In the Spotlight.

Na usta nałożyłam zapomnianą przeze mnie pomadkę MAC w kolorze Good Kisser, którą odnalazłam na dnie szafki i zdziwiłam się ponownie, że tak dobrze w niej wyglądam. Kocham jej matową lecz nawilżającą formułę i piękny kolor. 


Jak Wam się podoba moja propozycja? Wpisuje się w Waszą estetykę?
Dajcie znać w komentarzach!


POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY