Sposób na każde zdobienie, czyli zestaw Semi Art od SemilacJeśli chodzi o zdobienia paznokci, to zawsze wydawało mi się, że nie mam zbyt dużych zdolności. 
Nadal tak uważam, aczkolwiek wiele ćwiczę i staram się poprawić nieco swoje skillsy, które choć odbiegają od tych, które posiadają profesjonalistki, to i tak wystarczają mi na co dzień. Małymi kroczkami zdobywam sobie ten świat i mam nadzieję, że kiedyś dojdę do takiej wprawy, że malowanie wzorków nie będzie wprawiało mojej ręki w rezonans. 


Zestaw Semi Art od Semilaca, to gratka dla każdej miłośniczki zdobień paznokci. I choć tak naprawdę są przeznaczone do profesjonalnego użytku w salonach kosmetycznych, to czujcie się zaproszone do zabawy! Można go bowiem dostać na stronie internetowej marki w cenie 228zł. W jego skład wchodzi 12 kolorów. 
Każda z miłośniczek zdobień na paznokciach, tych mniej i bardziej skomplikowanych, znajdzie w nim coś dla siebie. Zestaw Semi Art dostajemy zapakowany w ekskluzywne pudełeczko, zamykane na magnes. Ma piękne tłoczenie i równie solidnie wykonane jest w środku. Pięknie zdobi i sądzę, że nie byłoby wstydem, trzymać je na wierzchu swojej toaletki. 


Kolorowe żele Semilac zostały stworzone z myślą o tym, aby do zdobień podchodzić totalnie kreatywnie. Możecie bowiem mieszać je ze sobą nawzajem, z kolorowymi lakierami hybrydowymi, z Hardami. Od koloru, do wyboru. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. 
W zestawie znajdziecie następujące kolory: czarny, biały, złoty, srebrny, żółty, fioletowy, czerwony, zielony, niebieski, amarantowy, burgundowy oraz brązowy.
Należy pamiętać, że są to bardzo napigmentowane produkty, dlatego nie należy stosować zbyt dużych ilości podczas jednej aplikacji, przez co produkt może się nie utwardzić tak, jak byśmy sobie tego życzyły. Istnieje bowiem tutaj taka sama zasada, jak podczas korzystania z lakierów hybrydowych. Less is more, czyli moje drogie, lepiej dołożyć w małych kroczkach, niż zepsuć swoją pracę przez niecierpliwość. 
Poniżej zostawiam też małą ściągawkę, jak długo powinny być utwardzane te produkty. Jak wspomniałam, cechuje je wysoki pigment, a co za tym idzie, inny czas utwardzania: 

lampa UV LED 6 W – 60 + 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 60 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Do ich mieszania najlepiej sprawdza się Semilac Art Holder, który to pozwala na swobodne zabawy z kolorami. Szklany okrąg ma wystarczającą powierzchnię, aby móc zabawić się w małego artystę. W asortymencie marki znajdziecie również szereg pędzelków, które umożliwiają stworzenie szerszych i cieńszych linii. Gwarantuję Wam, że się zakochacie! 


Macie swoje patenty na zdobienia paznokci? Chcecie zobaczyć, co wyczarowałam na wzornikach przy użyciu Semi Artów?

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY