Jak mnie poniosło podczas promocji w Rossmannie...


Ostatnia promocja w Rossmannie, skłoniła mnie do poczynienia pewnego rodzaju zakupów. Dwa kosmetyki, na które się zdecydowałam, to tak naprawdę zakup ponowny, ponieważ udało mi się sięgnąć dna w tubce podkładu L'Oreal Infallible. Tym razem jednak zdecydowałam się na odcień jaśniejszy, bardziej odpowiadający mojej cerze w okresie jesienno-zimowym. Mowa tutaj o kolorze 11 Vanilla. Lubię ten podkład za piękne wykończenie. Daje lekki mat, ale nie pozostawia buzi płaskiej. Nie podkreśla przesuszonych miejsc, pięknie się utrzymuje i nie mogę na niego narzekać. 

Drugim uzupełnieniem był Wibo, Diamond Illuminator. Niektórzy mówią, że powinnam być ambasadorką tego produktu :) Świeci się na moim policzku, jak miliony monet, a ja nie umiem bez niego żyć. Notabene, jest to pierwszy w mojej blogerskiej karierze rozświetlacz, który udało mi się zużyć w całości. 

Zdecydowałam się też na dwie nowości w mojej kosmetyczce. Podkłady, rzecz jasna, ponieważ ukochałam sobie ostatnio tę dziedzinę makijażu. Kusiły mnie dwie pozycje. Marka Maybelline zachwyca mnie korektorem Fit me!, więc postanowiłam zdecydować się na wypróbowanie podkładu z tej samej serii. Jestem ciekawa czy mi się sprawdzi tak samo, jak mniejszy kolega pod oczami, z którym to miałam love-hate. Na początku go nie lubiłam, a potem się zakochałam do tego stopnia, że teraz muszę kupić kolejne opakowanie. 

Do mojej kosmetyczki trafił jeszcze podkład Rimmel, Wake me up w kolorze 010 Light Porelain. Zawsze chciałam go sobie sprawić, ale jakoś nie było mi po drodze z nim, z Rossmannem, z promocjami. Teraz, gdy w szafie w końcu znajdował się jaśniutki odcień, postanowiłam wypróbować, czy mi się w ogóle spodoba. No i na razie muszę przyznać, że jest zacnie. Nie wiem tylko, czy będzie tak na dłuższą metę, ale się okaże. 

Dajcie mi koniecznie znać, co Wy kupiłyście sobie podczas promocji w Rossmannie i czy jesteście zadowolone ze swoich zakupów.
Macie może któryś z kosmetyków, które sobie kupiłam? 

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY