MAC, Burgundy Times NineTrochę jestem wredna, bo piszę o paletce, której nie można już dostać. Niestety, to limitowanka, ale powiem Wam szczerze, że polecałabym MACowi jeszcze kiedyś z nią wrócić. To naprawdę kawał dobrej roboty! 

Ale do rzeczy. Paletka Burgundy Times Nine /160zł/ była jedną z nowości w kolekcji Eyes on MAC.  Na początku nie potrzebowałam jej w moim życiu, ale potem linka do niej wysłała mi aGwer, a ja uległam jej namowom. I to był jeden z tych momentów, w których przekonała mnie, że jej po prostu potrzebuję. 

W palecie znajduje się dziewięć cieni, które mają różne wykończenia. Mamy tu do czynienia z czystymi matami, satynami, znajdzie się też jeden brokat. Od lewej do prawej widzicie cienie: 

HONEY LUST (lustre), POPPYSEED (satin), QUARRY (matte), ANTIQUED (veluxe pearl), EMBARK(matte), #NOIR (velvet), HAUX (satin), STAR VIOLET (veluxe pearl), SKETCH (velvet).od lewej: poppyseed, quarry, honeylust, antiqued, embark

od lewej: #noir, haux, star violet, sketch, Slow Fast Slow

Całość wpada w odcienie beżo-brązu i bordo z odrobinką złota. Jak się możecie łatwo domyślić, moimi ulubionymi okazały się być odcienie Poppyseed, Quarry, Embark oraz Sketch. Paletką można wyczarować zarówno dzienne makijaże, jak i te mocniejsze, wieczorowe, czy na ważniejsze wyjścia. Tutaj świetnie sprawdzają się pogłębiacze spojrzenia, jakimi są zdecydowanie cienie #Noir, Antiqued oraz Star Violet. 

Nie polubiłam się za to z cieniem Honey Lust. Jest on niestety mocno osypujący się, ma w sobie duże drobinki. Według mnie, dobrze wygląda tylko w wewnętrznym kąciku, nałożony na mokro. Na początku miałam wrażenie, że cienie te są słabsze, niż standardowe cienie MAC (na pewno są mniejsze!). Jednak w trakcie używania nabrałam pewności, że takie było tylko moje pierwsze, mylne wrażenie. Łatwo i ładnie się blendują, No cóż, tylko krowa nie zmienia zdania :)

Na swatchach w gratisie pokazuję Wam cień z kolekcji Dazzle Shadow, w kolorze Slow Fast Slow. Jest genialny. 

Jedyny minus? Brak lusterka. I tak zabieram ją ze sobą praktycznie na wszystkie moje wyjazdy, ale jednak lusterko byłoby tutaj świetną sprawą.

Spodobała się Wam?

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY