Gerard Cosmetics, Hydra-Matte Lipstick w kolorze Cher


Pomadki Gerard Cosmetics powoli zdobywają moje serce. Mam już trzy kolory, z czego jednym jest właśnie płynna, matowa szminka z serii Hydra Matte Lipstick.

Niestety, szminki trzeba zamawiać ze strony producenta. Nie ma jednak problemu z ich wysyłką. Nie zdarzyły mi się jeszcze z tego tytułu żadne nieprzyjemności (odpukać!).

Podczas jednego z ostatnich zamówień, zdecydowałam się na kolor Cher. Wiem, że nie spodoba się on każdemu. Według mnie wymaga odwagi do noszenia, ale ja ostatnio lubię eksperymentować z tym, co ląduje na moich ustach. Pomadka, to bardzo ładny, brudny i zgaszony brązowy róż. Kolor jest jednak bardzo ciężki do jednoznacznego opisania i wygląda zupełnie inaczej na każdej z dziewczyn. U mnie wyraźnie widać fioletowe, cieplejsze tony. Według mnie wygląda bosko i bardzo lubię po niego sięgać. Spójrzcie tylko, jak wydobywa niebieski kolor moich oczu! 


Pomadki Hydra-Matte kosztują 20$ i najlepiej jest je zamawiać w momencie, gdy producent rzuca promocję i darmową wysyłkę - wtedy się to opłaca najbardziej, a i niespecjalnie trzeba na to czekać, bo tego typu akcję są bardzo często. 

Jedna warstwa produktu pokrywa równomiernie wargi. Kolor jest całkowicie kryjący i w pierwszej chwili wodnista pomadka, szybko zmienia się w totalny mat. Aplikator jest standardową gąbeczką, która nabiera idealną ilość produktu. Miejcie jednak na uwadze, że takiego typu kolory, które wymagają precyzji, powinny być nakładane na konturówkę. Dlatego nigdy nie pomijam tego kroku. Pozwala mi on na idealne wyrysowanie ust. 


Co powiecie o tym kolorze? Spodobał Wam się, czy nie jesteście fankami takich barw?

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY