Kosmetyk jest za drogi? Kup go taniej!


Jak często zdarza się Wam rezygnować z zakupu wymarzonego kosmetyku, ponieważ jego cena w perfumerii pozostawia wiele do życzenia? A jak często postanawiacie się na coś skusić tylko dlatego, że jest obecnie objęte zniżką?

Ja coraz rzadziej korzystam z ofert sklepów stacjonarnych. Co prawda, lubię czasami zajść do perfumerii, skusić się na nowy kosmetyk, przyjrzeć się nowościom. Jednak, zbyt często trafiam na obsługę, która nie jest w stanie mi pomóc albo na kogoś, kto po prostu wymusza na mnie zakup. A ja takim klientem nie jestem. Lubię spontan, ale w kwestii kosmetyków już dawno z niego wyrosłam. Rzadko decyduję się na coś nowego bez intensywnych przemyśleń. 

Zakupy przez Internet nauczyły mnie cierpliwości i zdrowego podejścia do tematu. Zanim kliknę ostatecznie potwierdzenie zamówienia, przeglądam moją toaletkę. Sprawdzam, czy przypadkiem nie posiadam już szminki w tym kolorze., czy czternasty rozświetlacz jest mi niezbędny do życia i czy na pewno potrzebuję kolejnego podkładu. To, że robię zakupy w domu, ochroniło mnie już kilkukrotnie od zakupów, które okazałyby się totalnie nietrafione. 

Robiąc zakupy na spokojnie, kilkukrotnie konsultując się z przyjaciółką, czy aby na pewno warto, przeglądam przy okazji sklepy i sprawdzam oferty. Często zdarza się, że perfumerie i drogerie narzucają różne marże. Staram się wybierać te, które pozwolą mi zaoszczędzić. A dodatkowy rabat podczas zamówień internetowych, to rzecz, która mnie zawsze cieszy. 

Niedawno na blogu przedstawiałam Wam moją aktualną wishlistę, która - kto by się spodziewał - ma mniej kosmetyków, niż zwykle. W każdym razie, wymieniłam w niej puder La Mer, który do tanich nie należy. Co tu dużo mówić, w sytuacji, gdy produkt, który chcemy kupić kosztuje znacznie więcej, niż byśmy chciały, warto sięgnąć po zniżki. 

Na stronie Kupon.pl aktualnie dostępny jest kod rabatowy Douglas, który pozwala na obniżenie kwoty zamówienia o 10%. Co lepsze, nie ma wymagań odnośnie minimalnej kwoty zamówienia. To podoba mi się najbardziej, bo zbyt często trafiam na przyjemne promocje, w których minimalna kwota zamówienia jest zaporowa.

Na dzisiejszy wieczór zaplanowałam sobie wędrówki po internetowych drogeriach. Urodziny już za chwilę, więc chciałabym sprawić sobie prezent od siebie dla siebie. A Wy? Planujecie jakiś zakup?POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY