KOSMETYCZNE CMENTARZYSKO #1 Produkty do ust


Moje drogie! 

Już, po paru perturbacjach w końcu jestem w stanie zaprezentować Wam najnowszy film na YT. 

Gwoli ścisłości na początku muszę Wam się do czegoś przyznać. Otóż, jestem kompletnie niezadowolona z jakości dźwięku na początku i na końcu filmu. Nie wiedzieć czemu, mój aparat wychwytuje wtedy dziwne szumy (czyżby demony?:P). W każdym razie, postaram się jakoś temu zaradzić, poszperać i poszukać rozwiązania. 

Jednak, przy poprzednich filmach nie przeszkadzało Wam to aż tak mocno, więc mam nadzieję, że wytrzymacie to i teraz. Liczy się w końcu treść. A tej jest dzisiaj dużo. I długo. 

Do przerobienia miałam ponad 100 produktów do ust. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że wyszło tego aż tyle. Myślałam, że mam w swoich zbiorach nie więcej, jak pięćdziesiąt pomadek. Troszkę się zdziwiłam ;) 

Mam też w planach zrobić podobne czystki w każdej kategorii produktów, jakie posiadam. Mam tutaj na myśli jeszcze: podkłady, korektory, bronzery, róże, rozświetlacze, pudry, cienie w kremie, paletki, maskary... Boli mnie serce na samą myśl, ale przez te wszystkie lata blogowania zrobił się ze mnie chomik, który kupuje rzeczy, żeby je "mieć". Dość tego dobrego ;) 

Zapraszam Was mimo wszystko do obejrzenia mojej kolekcji, jeśli chcecie się dowiedzieć, jakie produkty zostawiłam, a jakie poszły do pudełeczka z kosmetykami do oddania. No i jeśli chcecie się dowiedzieć, jak śpiewam sobie pod nosem - zapraszam na bloopersy ;)


Wystarczy kliknąć w zdjęcie powyżej. Link przekieruje Was na YouTube! 

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY