Sephora, Wonderful Cushion


Pomadki, to mój konik. Dobrze o tym wiecie, że moja kolekcja wiecznie się powiększa i raczej nie wydaje się, że kiedykolwiek przestała to robić. 

Podczas jednych z zakupów w Sephorze, postanowiłam skorzystać z promocji na produkty własne perfumerii. W trzy za dwa capnęłam jeszcze kilka rzeczy, ale dzisiaj opowiem tylko o jednej. Całe niedawne zakupy możecie zobaczyć TUTAJ

Lubię intensywne kolory na ustach i to po nie najcześciej sięgam. Odcienie nude oczywiście mają miejsce w moim sercu, jednak jeśli mam być szczera, to zdecydowanie częściej zobaczycie mnie z konkretnymi ustami, zwracających na siebie uwagę. 


Podobno psychologiczny trik dotyczący ust polega na tym, że jeśli pomalujemy je intensywnie, rozmówcy będą nas słuchać. 

Nowa seria pomadek Sephory, która nosi nazwę Wonderful Cushion, to produkty inspirowane wschodnim trendem w kosmetyce. Wszelkie poduszeczki i gąbeczki są teraz bardzo na czasie, a producenci prześcigają się w tworzeniu nowych, zaskakujących produktów. Kolor, na który się zdecydowałam, to numer 04 Wonderful Fuschia. 

Śmieszny aplikator, to sprężysta gąbeczka, która pozwala na uzyskanie efektu rozmytych ust. Jeśli znajomy Wam jest blur na zdjęciach, to możecie go teraz uzyskać na żywo. Intensywny kolor fuksji, która ożywia makijaż, dodaje także świeżości całemu lookowi. Tubka jest bardzo łatwa w obsłudze i nie sprawia problemów przy wyciskaniu odpowiedniej dozy produktu. W środku znajduje się 9ml produktu, za który w regularnej cenie trzeba zapłacić 39zł. Podoba mi się taki efekt, będzie idealny na imprezy lub większe wyjścia, jeśli nie chcemy bawić się w idealne wyrysowywanie ust, a mimo to nie chcemy rezygnować z pięknego i intensywnego koloru warg. 

Zakochałam się w niej na tyle, że już wiem, że na jednej się nie skończy. Zjada się równomiernie, nie transferuje się z ust i ma przyzwoitą trwałość. Rozmycie przy matowym kolorze daje naprawdę przyjemny efekt. 

Macie już swoją Wonderful Cushion?


POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY