#Makeup Menu z paletką Makeup Revolution, New-Trals vs. Neutrals


Ostatnio na moim profilu na Instagramie mogłyście zobaczyć zdjęcie z makijażem, który zrobiłam - jeśli mam być szczera - bardzo spontanicznie. Zachwytom nie było końca. Chociaż, osobiście uważam że takie usta są odrobinę za mocne. Makijaż wyszedł naprawdę fajnie, ale opcja: mocne usta + mocne oczy, jest naprawdę dla odważnych.

Przyznam się Wam, że bardzo dobrze się w nim czułam. Poza tym, nie mogę się już doczekać jesieni. Po prostu nie mogę! Czekam na ten czas, w którym spokojnie będę znów sięgać po intensywne, ciepłe kolory na powiece. Gdy fioletowe i mocne pomadki wrócą do łask.
Do makijażu oczu użyłam paletki cieni z Makeup Revolution, której nazwa to New-trals vs. Neutrals. Skupiłam się tak naprawdę na użyciu pięciu cieni z prawego górnego rogu paletki. W ten sposób stworzyłam klimatycznie przydymione oko. W barwach ceglastych czerwieni i brudnego brązu. A kolory te, nie oszukujmy się, będą bardzo modne w nadchodzącym sezonie.Samą paletkę mogę Wam z ręką na sercu polecić. Jestem szczerze zaskoczona jej pigmentacją! Szesnaście cieni zostało dobrane w ten sposób, by móc stworzyć całkowicie matowy makijaż lub taki z połyskiem cieni perłowych. Tonacja oczywiście została zachowana w ciepłych barwach. Opakowanie szału nie robi, więc tutaj zachwycać się nie będę. Cienie się trochę sypią, dlatego polecam porządnie wytrzepać pędzelek z nadmiaru produktu. W przypadku tak intensywnych makijaży, zawsze zaczynam od oka by nie psuć sobie wcześniej ujednoliconej cery. Za to, nie mogę im odebrać trwałości. W tej kwestii sprawdzają się super. Paletka kosztuje 40zł i za tę cenę - naprawdę ją polecam.

Na usta nałożyłam matową pomadkę marki Karaja w kolorze śliwkowego fioletu, o numerze 13. To jedna z lepszych matowych formuł na rynku. Warto ją mieć w swoich zbiorach. Zwłaszcza jesienią.

Tak się jakoś złożyło, że razem z Justyną wpadłyśmy na podobny pomysł w tym samym czasie. Wpadajcie do niej, żeby zobaczyć efekty KLIK.

Poczytajcie też o:
Powiedzcie mi, jak Wam się podoba ten makijaż? Też nie możecie się doczekać jesieni?

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY