Jak zrobić błyszczące, brokatowe i czerwone usta? Hit tego sezonu!
Brokatowe usta, to największy hit tego sezonu. I ja uległam tej modzie. Jestem zafascynowana tym trendem, mimo że nie nadaje się na wyjście z domu. No, chyba że idziemy na jakąś odjechaną imprezę! 

Takie błyszczące usta nadadzą się oczywiście idealnie na Halloween. Ja w zeszył roku właśnie tak przyozdobiłam swoje usta. A teraz, trendsetterzy mówią zgodnie: błyszczące usta możemy nosić nie tylko na Halloween. 

Taki czerwony błysk kojarzy mi się oczywiście mocno ze świętami. I jestem zachwycona tym, jaki efekt udało mi się uzyskać. Poniżej starałam się rozmyć je na zdjęciu, by uchwycić te piękne iskierki, które są widoczne. Strasznie mi się ten efekt podoba i Wam chyba również, bo po wczorajszym InstaStory oraz zdjęciu na Instagramie TUTAJ, zawaliłyście mnie wiadomościami, że usta wyglądają super :) 


Pamiętajcie by dobrze wyrysować swoje usta. Najlepiej użyjcie w tym celu matowej konturówki oraz szminki, która ma połyskliwe wykończenie i możecie na niej polegać. Ja w tym celu użyłam konturówki z Golden Rose oraz szminki z najnowszej kolekcji Shiseido Rouge Rouge w odcieniu Poppy, która według mnie jest jedną z najpiękniejszych czerwieni tego sezonu. 


Nie bawiłam się w żadne kleje i tego typu rzeczy. Szminka sama w sobie pozwoliła na przyklejenie brokatu, który dorwałam w pobliskiej hurtowni papierniczej. Wcisnęłam go w pomadkę przy pomocy języczkowego pędzelka. Jak widzicie na zbliżeniu, starałam się nie dojeżdżać do granic szminki, tak by nie zepsuć sobie konturu. Powiedzcie mi szczerze, podoba się Wam ten trend? Zaszalejecie w tym sezonie z błyszczącymi ustami?POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY