Chanel N°5 L'HUILE CORPS


Klasyczna piątka ma rzeszę zwolenniczek i przeciwniczek. Jej odświeżoną wersję L'Eau mogłyście już poznać bliżej u mnie na stronie. Tutaj odsyłam Was raz jeszcze do przeczytania kilku słów na temat tego zapachu - zapraszam KLIK. Osobiście, jeszcze nie skusiłam się na zakup klasycznej wersji tej woni. Uważam, że jestem jeszcze na nią za młoda i być może kiedyś, w przyszłości, przy odrobinie cierpliwości, uda mi się odkryć jej piękno.

chanel-no5

Najnowszy, limitowany olejek do ciała marki Chanel, czyli N°5 L'HUILE CORPS, to propozycja dla każdej wielbicielki kultowego zapachu oznaczonego numerem pięć. Konsystencja przywodzi na myśl suche olejki do ciała. Jest delikatny, skóra bardzo szybko go absorbuje i raz-dwa relaksuje. Zamknięty został w ekskluzywnej buteleczce z oszronionego szkła. Jego pojemność to 200ml. Flakon oczywiście nie tylko cieszy oko właściciela. Będzie znakomicie wyglądać na toaletce, jako element dekoracyjny. By ułatwić proces aplikacji, wyposażony został w atomizer. Sam produkt jest bardzo lekki i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, która po użyciu jest miękka, nawilżona i pachnąca. 

chanel-no5

Zapach ładnie układa się na skórze. Mam wrażenie, że jest lżejszy i słodszy od perfum. Dla mnie, osoby która za numerem pięć nie przepada, jest zdecydowanie do przełknięcia. Co więcej, pokuszę się o stwierdzenie, że jest w nim coś, co mnie intryguje i zachwyca. Być może dzieje się tak dlatego, że w miarę z upływem czasu, zapach nabiera słodyczy.

Markę Chanel znajdziecie w sieciach perfumerii Douglas oraz Sephora, jak również w ekskluzywnych perfumeriach niszowych.


POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY