CHIODO PRO || Zestaw startowy do paznokci hybrydowych

zestaw-startowy-do-paznokci-hybrydowych-chiodo-pro-soft

Na nowo zakochałam się w hybrydach i powiem Wam szczerze, że lepszych chyba nie miałam. Parę porażek po drodze przerobiłam, ale jak się okazało - wszystko było z mojej winy. Mieszałam bowiem bazy, kolory i topy różnych marek, które niekoniecznie chciały ze sobą grać. W każdym razie, odkąd w całości przestawiłam się na markę Chiodo PRO, moje paznokcie potrafią wytrzymać dużo więcej, niż poprzednio. A męczę je nieustannie. 

zestaw-startowy-do-paznokci-hybrydowych-chiodo-pro-soft

W takim zestawie znajdują się z reguły co najmniej dwa lakiery hybrydowe, kolorowe. Mówię co najmniej, ponieważ zestaw, który Wam dzisiaj pokazuje jest już niedostępny na stronie. Są za to inne, w których znajdziecie nawet więcej kolorowych możliwości. Ja dzisiaj prezentuję Wam dwa odcienie Chiodo Pro Soft w kolorze 263 Maggots oraz 180 Neon Summer. Ten pierwszy pokazywałam Wam już kiedyś na blogu. To niesamowita czerwień, tak żywa, że ma się ją ochotę schrupać. Neonowego pomarańczu jeszcze nie próbowałam i się go trochę boję, ale pewnie nada się na wakacje i spacery po plaży.

zestaw-startowy-do-paznokci-hybrydowych-chiodo-pro-soft

zestaw-startowy-do-paznokci-hybrydowych-chiodo-pro-soft

Oczywiście, prócz lakierów kolorowych niezbędna jest grająca z nimi baza ProSoft oraz top ProSoft, który wymaga odtłuszczenia. W tym celu należy skierować łapki do Hybrid Cleanera (50ml), dołączonego do zestawu. Znajdziemy też Remover, który jest chyba najlepszym na rynku. Jeszcze nie spotkałam się z tak szybko działającym produktem, który przy okazji nie wysuszałby moich skórek do granic możliwości. Przetestowałam już naprawdę wiele i kilka lat byłam wierna Removerowi z Silcare, ale na dobre zmieniam go na ten z Chiodo Pro. 

zestaw-startowy-do-paznokci-hybrydowych-chiodo-pro-soft

W takim zestawie startowym muszą znaleźć się zawsze przyrządy, którymi możemy wykonać idealny manicure, a zatem płytka paznokcie musi być należycie przygotowana. Dlatego w pudełku znajdziecie pilnik 180/100, blok polerski oraz patyczki drewniane z drewna pomarańczowego. 

zestaw-startowy-do-paznokci-hybrydowych-chiodo-pro-soft

Przenośna lampa LED ma moc 24W. Jest lekka i ma wygodny rozmiar. W końcu nie męczę się z dużą lampą na żarówki, więc jestem z niej niezwykle zadowolona. Czas utwardzania lakierów, to w jej przypadku odpowiednio 30s oraz 60s. Czasami aż mnie to zaskakuje i nie chce mi się wierzyć, że tak krótki czas utwardza lakier (w porównaniu do dwóch minut ze zwykłą lampą, to dla mnie postęp, którego moja głowa nie ogarnia :D ).  

zestaw-startowy-do-paznokci-hybrydowych-chiodo-pro-soft

Dodatkowo, spodziewajcie się dwóch produktów przed i po manicure. Jednym z nich jest oliwka do skórek, która pięknie pachnie i przyjemnie nawilża wystawione na zabiegi skórki. Drugi, to Primer bezkwasowy, który jest moim odkryciem tego roku. Dzięki niemu moje paznokcie wytrzymują znacznie dłużej w nienaruszonym stanie. Produkt ten działa na zasadzie "przylepki". Wystarczy nałożyć go na paznokcie tak, jak zwykły lakier. Poczekać około 30 sekund i na to nałożyć bazę. Gwarantuję Wam, że znacząco zmieni to Wasz manicure. Koniecznie wypróbujcie!

zestaw-startowy-do-paznokci-hybrydowych-chiodo-pro-soft

Do tego w każdym zestawie znajduje się losowo wybrany efekt syrenki oraz wygodny przy pracy ręczniczek z logo marki. No i konieczność, czyli waciki bezpyłowe, bez których nie ma mowy, żeby wykonać dobry manicure oraz folie, które ułatwiają ściągnięcie lakieru hybrydowego. Odkąd zaczęłam działać tą metodą, ściąganie idzie mi znacznie szybciej i łatwiej. Bardzo polecam!

Niestety mojego zestawu nie dostaniecie już na stronie (mam nadzieję, że jeszcze wróci do sprzedaży), ale podsyłam Wam linki do kilku innych, równie ciekawych. 
Ten tutaj posiada przenośną lampę z mocą 9W a w jego skład wchodzi więcej kolorowych lakierów hybrydowych. Drugi zaś posiada lampę o konkretnej mocy 48W i zestaw lakierów z wersji PRO, o której na pewno jeszcze Wam opowiem. Warto skorzystać z promocji na stronie, bo oba zestawy objęte są teraz zniżką, -50 i -80zł.

zestaw-startowy-do-paznokci-hybrydowych-chiodo-pro-soft


Ja jestem zakochana w lakierach hybrydowych i podejrzewam, że już nigdy nie wrócę do standardowych lakierów. Za dobrze mi i zbyt wygodnie, po prostu. A Wy? Lubicie manicure hybrydowy? Znacie Chiodo Pro? 

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY