Benefit, Roller Lash Mascara | Podkręcający tusz do rzęs

benefit-roller-lash-mascara-tusz-do-rzes-podkrecajacy

Jakiś czas temu zapowiadałam Wam, że na blogu regularnie będą pojawiać się recenzje maskar, które trafiają w moje ręce. W ten sposób zrecenzowałam Wam już maskarę Burberry, Cat Lashes oraz Pupa Vamp! Definition. 

Dzisiaj przyszła pora na tusz marki Benefit, który nosi nazwę Roller Lash Mascara. Swoją przygodę z tuszami tej marki już miałam i nie wspominam dobrze They're Real. Wyglądała u mnie okropnie. Ta skusiła mnie jednym - podobno każdy kto nienawidzi They're Real, kocha Roller Lash. 

benefit-roller-lash-mascara-tusz-do-rzes-podkrecajacy

Taką miniaturę, którą Wam pokazuję na blogu, można kupić sobie na stronie Sephory. Jej cena wynosi wtedy dokładnie 63zł za 4g produktu. Jednak, maskara ta w regularnej wielkości i cenie wynosi odpowiednio 8.5g oraz 139zł. Silikonowa szczoteczka dobrze rozczesuje rzęsy i powiedziałabym, że poza tym, że jest lekko zakrzywiona, to nic w niej nadzwyczajnego nie zauważyłam.

benefit-roller-lash-mascara-tusz-do-rzes-podkrecajacy

Producent twierdzi, że z tym tuszem zapomnieć możemy o zalotce. I same z resztą widzicie, że na zdjęciu moje rzęsy są wyraźnie podkręcone i uniesione. Piękny efekt. Niestety, wolałabym tylko, żeby masakra miała jeszcze dodatkowe wydłużenie. A tak to niestety, nie ma szału. Co prawda, pięknie podkręca rzęsy i efekt ten utrzymuje się dosłownie cały dzień, ale przez to, że nie jest spektakularnie czarna albo spektakularnie wydłużająca - nie robi na mnie takiego wrażenia, jak na innych. A szkoda! 


benefit-roller-lash-mascara-tusz-do-rzes-podkrecajacy

Każda kolejna warstwa tuszu niestety skleja rzęsy i nie wygląda estetycznie. Nie mówiąc już o tym, że wtedy je obciąża i zaczyna się nieładnie kruszyć. Zostaję więc przy jednej warstwie. Jest w porządku, ale jak na tę cenę, spodziewałam się czegoś znacznie lepszego. 

Macie swoje ulubione maskary? Co sądzicie o maskarze Roller Lash z Benefitu?
Dajcie mi znać w komentarzach!

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY