Całym sercem z kobietami! Kampania Mary Kay + KONKURS!


Cześć dziewczyny! Dzisiaj wpadam do Was z bardzo ważnym tematem, który pewnie już przewinął się Wam też na innych blogach. Mianowicie, chodzi o choroby serca wśród kobiet.

Ile z nas nie reaguje na objawy, które się nam zdarza mieć i bagatelizuje swoje problemy? Mnóstwo kobiet odkłada wizyty u lekarza, czy rutynowe badania na później. A niestety, może się okazać, że nie ma na co czekać.


Czy wiecie, że główną przyczyną śmierci kobiet w Polsce są choroby serca? Ja nie wiedziałam. Bardziej stawiałam na raka piersi lub szyjki macicy. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego. Jednym z większych problemów w tej kwestii jest niska świadomość społeczna. Właśnie dlatego marka Mary Kay stworzyła kampanię CAŁYM SERCEM Z KOBIETAMI, która ma na celu zwiększenie świadomości kobiet w zakresie rozpoznawania objawów zawału, jak również zapobiegania chorobom serca. Akcja ta ma na celu również wsparcie materialne Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii. W związku z tym, powstał nie tylko produkt, który prezentuję Wam dzisiaj na zdjęciach, a z którego sprzedaży część dochodu zasili konto fundacji, ale również specjalna strona oraz film promujący kampanię.

Ale do rzeczy. Chcecie pewnie się dowiedzieć, jakie są objawy zawałów serca wśród kobiet. Powiem szczerze, że część z nich mnie naprawę zaskoczyła. Możemy je niestety pomylić ze zmęczeniem.


Objawy zawału, to między innymi nagłe zmęczenie i utrata tchu, nudności, wymioty, napady lęku, uczucie gorąca, trudny do zidentyfikowania ból w górnej części ciała. Łatwo więc je pomylić i pomyśleć, że jesteśmy przemęczone codziennym stresem, pracą, życiem - czymkolwiek, co zawraca nam w danym momencie głowę. 

Zapraszam Was na stronę sercemzkobietami.pl na której odnajdziecie wszelkie istotne informacje dotyczące chorób serca wśród kobiet. To strona stworzona po to, aby odnaleźć tam szereg istotnych informacji, które mogą pomóc Wam, jak i Waszym bliskim.  Poniżej załączam Wam również film, który obejrzyjcie proszę w całości. Jest niezwykle poruszający i myślę, że byłoby cudownie, gdybyście podzieliły się nim ze swoimi przyjaciółkami, mamami, siostrami i innymi, ważnymi w Waszym życiu kobietami.

Marka Mary Kay stworzyła na tę okazję również nowy produkt, którym jest wypiekany róż do policzków. Jego kształt oczywiście nawiązuje do walki ze zwiększeniem świadomości chorób serca wśród kobiet. Dochód ze sprzedaży tych produktów, trafiać będzie na konto Fundacji im. prof. Zbigniewa Religii.
Razem z marką Mary Kay chcemy również podarować Wam te produkty w prezencie. Dlatego zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym nagrodami są zestawy cudeniek do policzków. Wystarczy tylko, że spełnicie warunki, które opisałam poniżej. Powodzenia!

1. W kilku zdaniach, napisz mi, dlaczego chcesz, żeby ukochana osoba (przyjaciółka, mama, siostra) o siebie dbała i jest dla Ciebie ważna. Nie potrzebuję tutaj elaboratów - wystarczy, że będziesz ze mną szczera :)

2. Konkurs trwa w dniach 31.07.2017 r. - 06.08.2017 r.

3. Wyniki pojawią się do 09.08.2017 r. jako aktualizacja tego wpisu.

4. Konkurs przeznaczony jest dla obserwatorów mojego bloga lub profilu na Facebooku/Instagramie.

5. Nagrodami jest 5 podwójnych zestawów róży Mary Kay z edycji limitowanej w odcieniach Kind Heart i Giving Heart, dla Ciebie i bliskiej Ci osoby. 

6. Konkurs odbywa się na blogu, ale śmiało możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, biorąc udział w konkursie na Instagramie - tam również do zdobycia 5 takich zestawów :)

WYNIKI
Zwyciężczyniami są:
@Paulina
@okiemjustyny
@Elf  Naczi
@Anya
@Paula Sypień

Dziewczyny! Wyślijcie do mnie maila z adresami do korespondencji :)

Gratulacje!

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY