Marmurkowe zdobienie w kolorze kobaltu!


Takie zdobienia, jak to, które prezentuję Wam dziś na blogu, jest jednym z moich ulubionych. Mam tutaj na myśli jeden lub dwa paznokcie z mocnym zdobieniem akcentowym, podczas gdy cała reszta jest prosta i stonowana. 

Mam nadzieję, że jesteście gotowe na ten jeans! 


Do tej stylizacji użyłam przede wszystkim koloru Semilac, 088 Blue Ink. Ten przepiękny kobalt już sam w sobie jest bardzo mocnym, intensywnym kolorem. Dlatego uznałam, że zdobienie, które wykonam na paznokciach, wyląduje na palcu serdecznym oraz kciuku. Natomiast cała reszta została przeze mnie pokryta dwoma warstwami Blue Ink oraz jedną warstwą Semilac Top Mat Total No WipeNastępnie zabrałam się za zdobienie, które przypomina coś na kształt marmuru połączonego z jeansem. Bardzo spodobał mi się ten koncept, głównie ze względu połączenia intensywnej barwy kobaltu razem z moim ulubionym lakierem Semilac ever, czyli 135 Frappe. 

Mimo swojego skomplikowanego wyglądu, zdobienie jest bardzo proste. Na większość paznokcia nałożyłam kobalt, a końcówkę pokryłam warstwą beżowego lakieru. Po utwardzeniu dwóch warstw rozpoczęłam zabawę w malowanie nierównych, nieregularnych kreseczek w kolorze białym i czarnym, które miały imitować marmur. Wygląda to skomplikowanie, ale wierzcie mi - nic prostszego! 

Do tego zdobienia potrzebne Wam będą: 
Semilac Blue Ink 
Semilac Frappe 
Semi Art w kolorze białym oraz czarnym

Semilac Top Mat Total No Wipe 


Jestem bardzo ciekawa, czy zdobienie przypadło Wam do gustu! Koniecznie dajcie mi znać w komentarzach, czy lubicie tego rodzaju zdobienia, czy jednak stawiacie na coś bardziej błyszczącego :) 


POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY