Najnowsza kolekcja Semilac Celebrate!

semilac-nowa-kolekcja-margaret-aga-wozniak-starak


Dzisiaj miałam ochotę na pokazanie Wam najnowszej kolekcji marki Semilac. Jest kolorowo, jest energetycznie i jest wakacyjnie. A do tego ze świętowaniem w tle! 

5 urodziny Semilac!Marka Semilac jest już na rynku 5 lat! Kto by pomyślał, że tak szybko to zleciało. I choć mam wrażenie, że są na rynku od zawsze, to muszę przyznać - i mam nadzieję, że sądzicie podobnie - Semilac jest jedyną marką lakierów hybrydowych w Polsce, która jest zawsze o krok od konkurencji. To oni wyznaczają trendy, mówią co będzie modne, uczą jak to zrobić i jeszcze dodatkowo ich produkty są w przystępnych cenach. Dlatego każdy może sobie na nie pozwolić. 

Przez te kilka lat, podczas których miałam okazję testować nowości marki, przerobiłam naprawdę całe mnóstwo kolorów. Moich totalnych ulubieńców znajdziecie we wpisie o moim TOP 5 PRODUKTÓW SEMILAC. 


semilac-kolekcja-margaret-wozniak-starak-probnik

Kolekcja Celebrate

Z okazji świętowania 5 lat istnienia na rynku, marka Semilac przy współpracy ze swoimi dwoma ambasadorkami, wypuściła na rynek nową kolekcję sześciu kolorów w kolekcji Celebrate, które idealnie wpiszą się na klimat letnich, gorących dni. Inspiracją były oczywiście trendy i kolory z wybiegów mody. Margaret oraz Agnieszka Woźniak-Starak stworzyły razem z Semilac kolekcję pełną radości, pozytywnych emocji - idealną do świętowania! Mają one podkreślać kobiecą urodę, słoneczną opaleniznę oraz pozwolić na wyrażanie siebie. 

Oczywiście, standardowo buteleczka lakieru ma w sobie 7ml produktu, a jego cena, to 33zł. Całą kolekcję dostaniecie online na stronie Semilac lub na wyspach w centrach handlowych.
W kolekcji znajdują się kolory: 

bialy-lakier-semilac
530 Delicate White, który jest delikatną wersją odcienia kości słoniowej

zolty-lakier-semilac
531 Joyful Yellow, który jest słonecznym odcieniem żółtego

morelowy-lakier-semilac
532 Kind Apricot, który jest cielistą morelą

koralowy-lakier-semilac
533 Brave Coral,  który jest ciepłym, koralowym różem

blekitny-lakier-semilac
534 Freedom Blue, który jest delikatnym odcieniem niebieskiego nieba

kobaltowy-lakier-semilac
535 Power Cobalt, który jest mocnym, kobaltowym granatem


Będę z Wami szczera. Po tym, jak widziałam zapowiedzi tej kolekcji w sieci, nie byłam do niej przekonana i niespecjalnie się nią ekscytowałam. Zmieniłam jednak zdanie, gdy zobaczyłam te kolory na żywo. Zwłaszcza piękna kość słoniowa i mocny, intensywny kobalt - te kolory krzyczą do mnie mamo! I jak tylko się przeprowadzę do nowego mieszkania i wygrzebię z kartonów, to robię nowe mani! Już postanowione ;) 

Czy jakiś kolor spodobał się Wam szczególnie?

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY