Matowe paznokcie nude


Mat nigdy nie był moim ulubieńcem. Nie lubię sztucznej pudrowości na skórze twarzy. Nie przepadam za matowymi samochodami i elementami dekoracyjnymi, ale gdy w grę wchodzą matowe paznokcie - zaczynam przypominać Osła ze Shreka i jego "wybierz mnie!".

Na zdjęciu Semilac, Frappe

Noszę hybrydy już bardzo długo i nie za bardzo mam ochotę z nich rezygnować. Staram się jednak jakoś urozmaicać sobie wybory kolorów, które noszę przez kilka tygodni. Dodaję rożne pyłki, bawię się w zdobienia i niestandardowe połączenia kolorystyczne. Dlatego, gdy dowiedziałam się, że marka Melkior Professional posiada w swym asortymencie matowy top hybrydowy, Soak-off Gel Matte Top Coat (81.20zł/15ml) podskoczyłam z radości.

Na zdjęciu Semilac, Creamy Muffin

Oczami wyobraźni pokryłam nim wszystkie kolory w moich zbiorach i od razu zapragnęłam spróbować jego połączenia z którymś z posiadanych odcieni nude. Padło na Creamy Muffin oraz Frappe od Semilacu. Głównie dlatego, że jego karmelowa barwa jest na tyle jasna i neutralna, że spisze się w każdych warunkach. Będzie idealna do szkoły, do pracy, na ważną okazję.

Wydaje mi się, że matowy nude pasuje każdemu. Każdej karnacji i każdej długości paznokci.  Sprawia, że dłoń wygląda na czystą i zadbaną. A dla kobiet, które nie chcą zwracać uwagi swoim manicurem, to idealna propozycja.

Co o tym sądzicie?

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY