Są takie kobiety, na które zwrócisz uwagę i takie, które zapamiętasz || Shiseido Ever Bloom EDT


Motto tego zapachu urzekło mnie niezwykle. "Są kobiety, na które zwrócisz uwagę i takie, które zapamiętasz"... Czy nie jest to piękne zdanie? Bardzo się z nim zgadzam. I uważam też, że bardzo dużo zależy od tego, jak pachniemy. Nasz nastrój, poczucie wartości, reakcja otoczenia - zapachem można zwojować naprawdę wiele. 

Nowy zapach Shiseido, który nosi nazwę Ever Bloom EDT, to nowość skierowana do młodszych kobiet. Zapach jest świetlisty, świeży, kwiatowy. Wszystkie miłośniczki naturalnych i subtelnych zapachów, będą nim ukontentowane. 


Jak zawsze, tak i w tym przypadku zadbano o wyjątkowość produktu. Unikatowa formuła została opracowana wyłącznie dla Shiseido i zbudowana została wokół dwóch akordów. Pierwszym z nich jest Radiance Accord, który skupia w sobie hipnotyzującą świeżość cyklamenu, piwonii i osmantusa. Drugim z nich jest Presence Accord, który poprzez olejek absolutny kwiatu pomarańczy, gardenii oraz piżmu Halvetolide wyrafinowanie uwodzi i rozpala zmysły. 

Zapach dostępny jest w trzech wersjach pojemności: 30ml/ 206zł, 50ml/ 289zł oraz 90ml/ 392zł. Chcę Wam jednak zwrócić uwagę na niezwykłe opakowanie. Oszroniona buteleczka wygląda prześlicznie i może służyć, jako ozdoba toaletki. Jest symbolem kobiecości. Jego barwa ma być tak czysta, jak czysta jest naturalna uroda kobiety.

Muszę  powiedzieć, że początkowo byłam do niego średnio nastawiona. Głównie dlatego, że jego starszy brat w wersji perfumowanej jest mocniejszy, intensywniejszy. Co mnie osobiście, bardzo odpowiada. Zwłaszcza teraz, jesienią i zimą. Jednak, wystarczyło kilka dni spędzonych w towarzystwie tego zapachu i zakochałam się bez pamięci. Polecam Wam go sprawdzić, zwłaszcza podczas chłodnych wieczorów z szalikiem pod nosem. 


Jesteście ciekawe nowości Shiseido? Jakie są Wasze ulubione kwiatowe zapachy?

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY