MAKEUP MENU: Mocne usta ze Smashbox, Always On Liquid Lipstick


smashbox-always-on-liquid-lipstick-bawse

W Szczecinie jest dziś dramatyczna pogoda. Taka, że nic się nie chce. Ani wstawać z łóżka, ani malować, ani gotować. Najlepiej przykryć się kocykiem i udawać, że świat nie istnieje. Ewentualnie strzelić którąś z kolei kawę.

Postanowiłam jednak wziąć w obroty nową pomadkę, która trafiła ostatnio w moje zbiory. Jest to nowość marki Smashbox, czyli Always On Liquid Lipstick w kolorze Bawse. Dostaniecie ją w perfumerii Sephora za cenę 99zł. Do wyboru jest aż 20 kolorów! 

Bawse, to urocza i odważna, ceglasta nieco czerwień, ale ze zdecydowanie niebieskimi tonami. Przepięknie wybiela uśmiech, podkreśla niebieskie oczy i kontrastuje z moim rudo-blondem włosowym.

smashbox-always-on-liquid-lipstick-bawse

Ma bardzo wygodny aplikator, dzięki któremu nie potrzebowałam konturówki do wyrysowania idealnych ust. Z czerwonymi szminkami nigdy nie wiadomo, więc wolę się zabezpieczać wyrysowanym konturem, tutaj jednak nie było takiej konieczności. Formuła jest bardzo lekka, sunie po ustach niczym masełko i nie rozlewa się poza kontur. Jest cienka - tak bym ją określiła. Nie obciąża ust i nie czuć jej na wargach. Nie zastyga na skorupkę, jak to mają w zwyczaju niektóre płynne pomadki.. Jej wyjątkowa konsystencja jest kombinacją Primer Oil Complex, w skład którego wchodzi olej słonecznikowy, jojoba oraz składniki nawilżające z moreli. 

smashbox-always-on-liquid-lipstick-bawse

Nie wytrzymuje testu jedzeniowego, tutaj się zjada, ale to chyba normalne w przypadku matowych pomadek, które mają wytrzymać cały dzień. W kontakcie z wodą daje radę, ale nie zniesie obiadu. Jednak, jeśli nie jem i nie piję, trzyma się na ustach bez zarzutu. 
Takie mocne usta zawsze łączę z lekkim makijażem oczu i twarzy. Nie chce przesadzić (chyba, że robię to naumyślnie, na jakąś imprezę). 

Jak Wam się podoba ta nowość w perfumerii Sephora?
Przyznam szczerze, że ta czerwień mnie oczarowała. Dajcie znać w komentarzach, czy Wam też przypadła do gustu!  

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY