Najnowsza kolekcja Semilac, Business Line w akcji i ultrałatwe zdobienie!


Moje drogie! Widzę, że najnowsza kolekcja Semilaca przypadła Wam bardzo do gustu. Nie dziwi mnie ten fakt. Tak, jak ja zakochałyście się w białym designie buteleczek oraz stylowych kolorach, idealnych do pracy. W najnowszy post klikacie, jak szalone! 

Dzisiaj postanowiłam Wam przybliżyć dwa kolory, które użyłam do aktualnego mani. Jest szybko, łatwo i przyjemnie. Dlaczego? Bo ja również czasami nie mam cierpliwości! :) 
Do tego manicure użyłam: 


Gwarantuję Wam, że całość nie zajmie Wam więcej, jak 20 minut. Każdy z paznokci pokryłam dwoma warstwami lakierów z serii Business Line. Postawiłam na liliowy odcień szarości w połączeniu z limonkową bielą. Nie mam problemu z kryciem - uważam, że dwie warstwy spełniają moje oczekiwania i nie potrzebowałam używać białego podkładu. Każdy z paznokci (prócz palca serdecznego), pokryłam cieniutką warstwą Topu Mat Total no wipe, który skradł moje serce. Nie tylko gwarantuje fenomenalne, matowe wykończenie, ale również daje wygodę. Nie trzeba go bowiem przemywać cleanerem, aby uzyskać matowy efekt. Cały proces odbywa się jeszcze pod lampą. Cudo! 


Na koniec zostawiłam sobie paznokieć palca serdecznego, którego pokryłam cieniutką warstwą Base Clear z serii Sharm Effect. Następnie przy pomocy wykałaczki naniosłam kilka nieregularnie usytuowanych kropeczek w kolorze Brown z tej samej serii lakierów hybrydowych. Pozwoliłam lakierowi się "rozlać" i utworzyć fantazyjny wzorek. Całość pokryłam jeszcze warstwą matowego topu, tak aby cały manicure był spójny. 


Jak się Wam podoba zdobienie? Macie już swoje pierwsze kolory z kolekcji Business Line? 


POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY