Delikatne zdobienie z opalizującym efektem Aurora


Ostatnio nosiłam na paznokciach tylko ciemne kolory. Na zmianę był to różowy Cat Eye 3D 639 Pink na czarnym podkładzie z Semilac SemiArt z innym kocim oczkiem, które mocno przypadło mi do gustu, czyli butelkową zielenią 634 Green. Efekt jest naprawdę cudowny, ale same rozumiecie, miesiąc noszenia ciemnych pazurków, to stanowczo za dużo. 

Poczułam już wiosnę, mimo tych okropnych mrozów, które panują za oknem. Poczułam już wiosnę na tyle, że mam ochotę znów nosić trampki, cienkie narzutki, cieszyć się słońcem i zielenią na długich spacerach. Niestety, do tego czasu pewnie jeszcze trochę tygodni minie, jednak ja postanowiłam wprowadzić do swojego otoczenia trochę jaśniejszych barw, które na myśl przywołują zbliżającą się porę roku. 


Postanowiłam zmienić kształt paznokci na takie bardziej w kierunku migdałków i pobawić się trochę z kolekcją biznesową. Na płytkę każdego paznokcia nałożyłam kolor 192 Lila Rose, czyli idealny odcień różu na co dzień. Nie chciałam jednak, żeby manicure był nudny, dlatego sięgnęłam po biały SemiArt 002 White i sondą Semilac Dotting Tool 01 wykonałam przypadkowe kropeczki na paznokciu palca środkowego. Zaczęłam mniej więcej w połowie płytki i pociągnęłam zdobienie do samego końca. Czynność powtórzyłam też na kciuku, choć tam zrobiłam tylko kilka kropeczek, które skupiłam bardziej na granicy płytki.

Uważam, że tworzenie zdobień przy pomocy sondy, to jedna z najlepszych, najładniejszych i najbardziej efektownych metod, która przy okazji nie wymaga posiadania jakichś ogromnie zaawansowanych umiejętności. Kilka kropeczek potrafi bowiem stworzyć wrażenie, że naprawdę się napracowałyśmy podczas malowania paznokci.


Nie omieszkałam też dodać jakiegoś błysku, dlatego zdecydowałam się na pyłek Aurora Pink 682. Wtarłam trochę tego magicznego produktu w top no wipe na palcu serdecznym oraz odrobinę pod skosem na małym palcu. Uznałam, że fajnie będzie wyglądać to w naturalnym świetle słonecznym.

Podoba się Wam takie delikatne i proste zdobienie? Też już powoli sięgacie chętniej po jasne odcienie na paznokciach?
Czekam na Wasze opinie!


POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY