Szybkie i eleganckie zdobienie paznokci. Idealne na sezon ślubny!


lakier-hybrydowy-frappe

Hej dziewczyny! 

Kilka dni temu publikowałam na moim Instagramie zdjęcie z tym oto zdobieniem. Przypadło Wam ono do gustu i stwierdziłam, że chyba wypadałoby uwiecznić je w postaci wpisu na blogu. Idealnie wpisuje się bowiem w ślubne terminy, które właściwie już ruszyły pełną parą. 

Do stworzenia zdobienia, które prezentuję Wam dzisiaj na blogu, potrzebne będzie: 

cieliste-kolory-lakierów-do-paznokci

Do takiego zdobienia potrzeba naprawdę minimum cierpliwości i kilka gadżetów, które zrobią robotę za nas. Wykorzystałam do niego mój ulubiony kolor lakieru hybrydowego, o którym pisałam Wam dosłownie kilka dni temu - klik. Jak widać, nie kłamałam z moją miłością do koloru Frappe. 

Uważam go za jeden z ciekawszych kolorów nude, który pasuje naprawdę każdemu. Dlatego pokryłam nim każdy paznokieć w tym zdobieniu, stawiając jednak na dwa różne wykończenia. Trzy z nich utwardziłam po prostu przy użyciu błyszczącego topu, który nie wymaga przemywania. 

cieliste-hybrydy-semilac

Jednak dwa palce pokryłam warstwą lakieru Semilac Top Mat Total No Wipe, który zyskuje matowe wykończenie już podczas utwardzania w lampie. Nie trzeba go już przecierać dodatkowo wacikiem nasączonym cleanerem. Na tak przygotowaną płytkę paznokcia, nałożyłam dwie cieniutkie warstwy lakieru z kolekcji Platinium, w odcieniu 260 Light Gold. Każdą z nich osobno utwardzałam. Chciałam, żeby był to element biżuteryjny, ale nieprzesadny, dlatego zdobienie jest bardzo zachowawcze, a kształt półksiężyców dodaje paznokciom optycznie smukłości. Oczywiście na wierzch ostrożnie nałożyłam jeszcze jedną, bardzo cienką warstwę Semilac Top No Wipe, uważając aby nie wyjechać poza linię zdobienia i nie zniszczyć matowego wykończenia reszty paznokcia. 

paznokcie-hybrydowe-slubne

Mam nadzieję, że zdobienie przypadło Wam do gustu i spróbujecie je odtworzyć. Jest naprawdę bardzo proste i myślę, że nie zajmie Wam zbyt wiele czasu. 

Szykują się Wam jakieś śluby bliskich? A może to Wy jesteście w tym roku pannami młodymi? 
Dajcie znać w komentarzach! 

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY