Shiseido, Synchro Skin Lasting Liquid Foundation

 

Shiseido wypuściło na wiosnę nowy podkład. O tym, że kocham kompaktowy Sheer & Perfect Compact już czytaliście tutaj. O Future Solution LX również czytaliście na łamach bloga. Dzisiaj przyszła pora na wydanie wyroku nad nowością marki. 30ml zamkniętego w mrożonym szkle najnowszego podkładu, którego konsystencja jest lekka, jak woda, kosztuje 196zł i wszedł na polski rynek 8. kwietnia. 

Dzięki zastosowaniu technologii sensorycznej, podkład adaptuje się do zmian jakie zachodzą w skórze o różnych porach dnia, tak aby zagwarantować efekt idealnej cery przez cały dzień. Dzięki czemu cechuje go idealne dopasowywanie się do skóry i podkreślanie jej naturalnej tonacji. Wyjątkowa konsystencja, która przypomina wodę, nadaje makijażowi świeżość i naturalność. Sam produkt dodatkowo został wyposażony w SPF 20 oraz składniki pielęgnacyjne. Dzięki Responsive Sensory Technology, dostosowuje się do typu skóry oraz jej kondycji w ciągu dnia. Zaś Color & Texture Synchronization Technology, podkreśla naturalną tonację skóry poprzez zmienne zastosowanie światła, wygładzając i zmniejszając widoczność porów oraz cienkich linii.


Responsive Sensory Technology
Dostosowuje się do typu skóry oraz jej kondycji w ciągu dnia; gwarantuje świeżość makijażu przez cały dzień.
Color & Texture Synchronization Technology
Podkreśla naturalną tonację skóry poprzez zmienne zastosowanie światła; wygładza, zmniejsza widoczność porów skóry oraz cienkich linii.
Składniki pielęgnacyjne
gama składników pielęgnacyjnych, które wygładzają, chronią przed działaniem czynników środowiskowych oraz utrzymują skórę nawilżoną przez cały dzieńFormuła z filtrem SPF 20

Dodatkowo, marka wprowadza nową klasyfikację odcieni. Od teraz dzielić się one będą na Rose (skóra w odcieniu różowym, lekko różowym, która staje się czerwona w chwili opalania i długo taka pozostaje), Neutral (skóra nie jest ani żółtawa, ani różowa) oraz Golden (skóra o żółtawo-oliwkowym odcieniu, która łatwo ciemnieje w chwili opalania). Kolor, który prezentuję Wam dziś na sobie, to Neutral 1. Z racji tego, że moja cera jest w stanie przyjąć każdą z opcji (żółtawe oraz różowe podkłady wyglądają na mnie równie dobrze), zdecydowałam się na odcień z neutralnymi tonami.


Podkład daje efekt bardzo naturalnie wyglądającej cery, pełnej blasku i zdrowia. Pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną, dzięki swojej lekkiej i delikatnej formule. Na mojej cerze, która jest mieszana w kierunku suchej, daje lekki, bardzo subtelny mat. Można by go nazwać efektem drugiej skóry. I wspomnę jeszcze o tym, że po prostu GENIALNIE wygląda na zdjęciach. 

Naturalnie wyglądająca, pełna blasku cera idealnie dopasowana do tonacji skóry. Najbardziej spodobał mi się fakt, że podkład dobrze trzyma się na mojej twarzy przez cały dzień. W przypadku podkładów, z którymi moja cera nie gra, w okolicach 3-4 godziny noszenia, mój nos zaczyna przypominać świąteczną bombkę, a podkład wręcz znika z mojej strefy T, jakby wyparował. Z Shiseido, SynchroSkin nie mam tego problemu. Podkład w nienagannym stanie utrzymuje się u mnie nawet do 8 godzin, potem wymaga nieznacznych poprawek, ale ja i tak uważam to za niezły wynik. 


To co? Będziecie chciały wypróbować tę nowość?

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY