Jak rozjaśnić za ciemny podkład? NYX, Pro Foundation Mixer


Rozjaśnianie podkładów, to rzecz, która spędza sen z powiek niejednej z nas. Ile razy zdarzyło się Wam, że podkład okazał się być zbyt ciemny? Ile razy musiałyście poczekać "do lata", aż kolor będzie się nadawać? 

Ja miałam dość i w końcu zaopatrzyłam się w produkt, który skierowany jest raczej do profesjonalistów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy my - normalne dziewczyny - używały go wtedy, gdy jest taka potrzeba. 

Mam w swoich zbiorach kilka podkładów kupionych przez Internet, które okazały się być kapkę lub bardzo mocno za ciemne. 


Biała baza od NYXa, to Pro Foundation Mixer, który występuje nie tylko w kolorze 01. W asortymencie znajdziecie 6 odcieni, które odpowiednio nadają się do przyciemniania, ocieplania i ochładzania odcieni podkładów. Za około 40zł dostajecie 30 ml produktu. W zależności, jaki efekt chcecie uzyskać, musicie nałożyć mniej lub więcej białego koloru. U mnie z reguły jest to 1:1 lub 1.5:1 z normalnym podkładem. Wtedy w rezultacie otrzymuję taki odcień, na jakim mi zależy. Na zdjęciach widzicie efekt przed i po zmieszaniu produktu z podkładem. 

Produkt niestety psuje właściwości każdnego z podkładów, z jakim go mieszałam. W grę wchodził tutaj między innymi Clarins, Chanel, ale też Rimmel i Bourjois. Być może odrobinkę zabiera im krycie, ale nie jest to jakoś specjalnie zauważalna różnica. Niestety, podkłady przez niego warzą się obrzydliwie i wyglądają na twarzy, jak ciasto przy dłuższym użytkowaniu. Na początku jest super, potem niestety klapa.  Dlatego, bez dwóch zdań - takie produkt nadają się tylko na sesje zdjęciowe. W codziennym życiu, nie daje rady. Chyba pora wypróbować słynne kropelki z Cover Fx.

Na blogu możecie poczytać jeszcze o: 

Macie swój produkt, którym ratujecie się, gdy podkład jest za ciemny?

POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY