MAKEUP MENU: Sparkly EyeCześć dziewczyny! Dzisiaj jeden z tych wpisów, które określałabym - NIE RÓBCIE TEGO SAME W DOMU ;) 

Kocham błysk na oku! Doskonale wiecie, jaka ze mnie sroka. Jeśli zobaczę, że jakiś cień się pięknie mieni, to od razu muszę go mieć. Gdy trafiły do mnie nowości z Semilaca, czyli pyłki, które pokazywałam Wam jakiś czas temu tutaj, nie mogłam się oprzeć i MUSIAŁAM władować to sobie na oko. A było blisko, że i do oka, ale o tym za chwilę ;) 


Cały makijaż oka wykonałam przy użyciu dwóch paletek. Burberry Blush Palette oraz Sweet Peach od Too Faced. W rezultacie otrzymałam coś na pograniczu smokey w odcieniach fioletu i czekoladowego złota. Patrzyłam w lustro, patrzyłam i nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że idealnie dopełni ten makijaż pyłek Semilac Flash. I mam nadzieję, że się ze mną w tej kwestii zgodzicie. 


Nie radzę jednak urządzać sobie zbyt dużych zabaw z tym produktem, bo jest on jednak przeznaczony do zdobień na paznokciach. Należy więc działać niezwykle ostrożnie, zwłaszcza że bardzo się pyli i łatwo o dostanie się do oka. Uważajcie więc podczas aplikacji. 
Efekt jest jednak tego wart, ponieważ pyłek wygląda bosko na zdjęciach. 

Podoba się Wam efekt?

#wakacyjneBEAUTY

To już ostatni dzień, w którym publikujemy dla Was w naszej akcji #wakacyjneBEAUTY. Zachęcam Was do zajrzenia na blogi dziewczyn! Serdecznie Wam dziękuję za aktywne komentowanie, bycie z nami przez cały tydzień i czytanie naszych postów! <3 Niedługo kolejne akcje! 

Agnieszka: www.agwerblog.pl
Ilona i Milena: www.blessthemess.pl
Małgorzata: www.candykiller.pl


POPRZEDNI
NASTĘPNY

No comments :

Post a Comment

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! Cieszę się, że masz ochotę ze mną porozmawiać.
Pamiętaj jednak, że każde treści autopromocyjne, czy obraźliwe, będą przeze mnie sukcesywnie usuwane.

DO GÓRY